Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

  • Oyun Bilgileri
  • Ekran Görüntüleri
  • Oyunun Fragmanı
  • Oyunu İndir

Soğuk savaş dönemi ve sonrasında yazdığı romanları ile ünlenen Tom Clancy, şimdiye kadar oyun dünyasına Rainbow Six, Splinter Cell, Ghost Recon gibi ünlü serileri hediye etti. Tom Clancy imzası ile satışa sunulan neredeyse tüm oyunlar, taktiksel oynanışa, gizliliğe ve tadında bir aksiyona sahipti. Özellikle Ghost Recon serisi ile kimi zaman geçmişe, kimi zaman ise geleceğe dokunan Tom Clancy, Ubisoft’un da adını güçlendiren ünlü isimlerden biri olmayı başardı.

Şimdiye kadar karşımıza çıkan tüm Ghost Recon oyunları kendi çizgisinde gizlilik ve taktiksel oynanışa yoğunluk gösteriyor, bizleri bölüm bölüm hazırlanan yapısı ile içerisine çekmeyi başarıyordu. Ancak çevirimiçi oyunların günümüzde adeta piyasayı domine etmeye başlaması, Ubisoft’ta da planları değiştirdi ve Ghost Recon serisi Wildlands ile ilk defa açık dünya türüne adım attı. Bizleri 2019 yılında kurgusal bir Bolivya’ya götüren yapım, Meksika’lı uyuşturucu karteli Santa Blanca’nın kuyusunu kazmak için görevlendiriyor.

Santa Blanca kartelinin adeta Bolivya’yı bir narko-devlet haline getirdiği Wildlands’de, Operation King Slayer adı altında ekip üyelerimizle birlikte karteli devirmek için savaşıyor. Dünyanın en büyük kokain üreticisi haline gelen Santa Blanca’yı devirmek için oyun boyunca kartel üyelerini avladığımız veya yakaladığımız Wildlands’te ilerlemek için belli bir akışı takip edebiliyor ya da özgürce dilediğimiz üyelerin kellesini alabiliyoruz. Amerikan devleti adına resmi olmayan yollar ile çıktığımız kartel avında arkamızda CIA, DEA ve JSOC gibi özel birimler bulunuyor.

Kısacası oyunun hikayesinde Just Cause oyunlarından benzer bir narko-diktatörlüğü devirmek için uğraş veriyor, Bolivya’ya demokrasi getirmeye çalışıyoruz. Ghost Recon: Wildlands’in hikaye kısmında değinecek çok fazla detay bulunmuyor. Eski Ghost Recon oyunlarına kıyasla Wildlands hikayeden daha çok, oynanış özellikleri ile oyuncuların dikkatini çekmeye çalışıyor. Bu özelliklerin en başında ise tabii ki co-op oynanış geliyor.

4 kişiye kadar co-op oynanış desteği sunan Ghost Recon: Wildlands, arkadaşlarımız ile oynayınca büyük keyif veren bir yapım. Özellikle oyunu birlikte oynayabileceğiniz ve aksiyondan daha çok taktiksel oynanış meraklı dostlarınız varsa, Ghost Recon: Wildlands’den aldığınız keyif de katlanarak artıyor. Yapacağınız operasyonlara yaklaşma şekliniz tamamen size bağlı. İsterseniz oyunda silahlarınıza sarılarak taktik maktik yok bam bam bam mod’unda takılabiliyor, isterseniz çıt çıkarmadan yılan gibi operasyon bölgesine sızabiliyor ve hedefinize ulaşabiliyorsunuz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: Intel Core i5-2400S 3.3 GHz or AMD FX-4320 4.0 GHz
Bellek: 6 GB
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX660/GTX750Ti/GTX 950 /GTX1050 or AMD HD7870/R9 270X/R9 370X/RX 460 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
Harddisk: 24 GB

Paket aşağıdaki DLC’leri de içermektedir:
Tom_Clancy's_Ghost_Recon_Fallen_Ghosts_dlc

Tom_Clancy's_Ghost_Recon_Narco_Road_dlc

Dilini değiştirmek için:

Tom_Clancy's_Ghost_Recon_Wildlands_1

Tom_Clancy's_Ghost_Recon_Wildlands_2

Tom_Clancy's_Ghost_Recon_Wildlands_3

Tom_Clancy's_Ghost_Recon_Wildlands_4

Tom_Clancy's_Ghost_Recon_Wildlands_5

Sitemizde bulunan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmediği sürece www.torrentoyunz.com'dur.
Ad Soyad:
E-Mail:
Yorumunuz: