Shelter 2

  • Oyun Bilgileri
  • Ekran Görüntüleri
  • Oyunun Fragmanı
  • Oyunu İndir

Shelter 2 indir doğanın güzelliği affetmez hamlığına ile el ele gider. Bu Shelter 2 merkezi ve nedenlerinden biri biz Lynx hakkında bir oyun yapmak için seçti. Bunlar besin zincirinin ortasında, ve çok daha kısır şeyler soğuk tundra orada dışarı.

Shelter 2 indir Oyun bir anne vaşak hayatını, hamile bir hayvan olarak başlayan doğurma ve yavrularını besleyen hayatta kalmak için her şeyden önemlidir ebeveynlik bir yolculuğa devam izler. Sığınak 2 gibi dayanıklılık gibi selefinden daha ayrıntılı oyun özellikleri, hareketleri farklı, atlar ve öldürmek için av çeşitli içerir. Avcılık yanında böyle yakın yavrularını arayarak gibi birçok anne ve avcılık özellikleri, orada olduklarından emin nehirler ve kaldırma su içmek yapma ve zarar yolunda sizin yavrularını taşıyan, av kokusu.

Bir büyük vahşi bekliyor

Barınak 2 ortamlar bunun selefi çok daha büyük ve oyuncuların dönmek için favori noktalar bulmak için izin, her zamankinden çok daha fazla özgürlük sağlar. Bu sefer hava ve mevsim değişikliği, sert kışlar ve yazlar bloomy sizi bekliyor!
Müzik bir kez daha Pid Soundtrack çalışmaları için verilen Retro Aile tarafından sunulan ve görseller desenli grafik sanat tarzı yoğun bir atmosfer ve aydınlatma ekleyerek yeniden icat edilmiştir.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
OS: Windows XP SP2
Processor: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 240 GT or Radeon HD 6570 – 1024 MB (1 Gb)
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 2 GB available space

Tür: Macera Oyunları
Platform: PC
Boyut: 660 MB
Crack: SKİDROW
Dil: İNGİLİZCE

torrent-indir
Rar Şifresi: www.torrentoyunz.com

shelter_2_5

shelter_2_4

shelter_2_3

shelter_2_2

shelter_2_1

Sitemizde bulunan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmediği sürece www.torrentoyunz.com'dur.
Ad Soyad:
E-Mail:
Yorumunuz: