Papers, Please

 • Oyun Bilgileri
 • Ekran Görüntüleri
 • Oyunun Fragmanı
 • Oyunu İndir
Papers_Please_afis

Evet ve sonunda sabırsızlıkla beklediğiniz oyun Papers please sonunda sizlerle buluşmaya hazır. Bir oynayan bir daha oynuyor ve bir türlü doyamadığınız oyunu sizleri daha fazla bekletmeden artık sunmak istedik. Bu oyun eski yıllardan kalma 1982 yılından Arstzka adında komünist ülkede yaşamakta olan vize memuru olarak görev yapan bir rolde oyunu oynatıyoruz. Çok zevkli ve eğlenceli olan oyun büyükten küçüğe herkesi bağlamış durumda. Yalnız bu oyun bağımsız bir oyun olarak gözükebilir fakat aslında bağımsız bir oyun değildir. Sanki gerçek yaşantıda yaşanıyormuş gibi bir his verdiğinde bu oyundan kopamayacaksınız. Her gün bir kural ya da birkaç kural değişiyor ve siz bu değişen kurallara uymak zorundasınız. Yani anlatırken bile heyecan veren bu oyunun gerçekçiliği zaten çok dikkat çekmiştir. Mesele ilk olarak vize memuru geçmek isteyenlerin vizelerine ve pasaportlarına bakar. Daha sonra da giriş izni var mı çıkış izni var mı gibi görevlere başlar. Bunun gibi her gün değişen kurallar ve görevler olacaktır. Yani anlayacağınız gibi bir sürü belge ile uğraşacaksınız.

Papers Please öyle bir oyun ki alıştım ve artık böyle gider dediğiniz zaman da başka başka görevler devereye giriyor. Mesele ülkede kötü ve bulaşıcı bir hastalık ön gösteriyor. Siz de gelenleri almamaya başlıyorsunuz. Bir sürü sıkıntı çıkıyor. İnsanları sürekli vücut taramasından geçiriyorsunuz. Yani hiç boş kalmıyorsunuz. Tüm belgeleri en ince ayrıntısına kadar incelemeniz gerekiyor. Mesela bazılarını belgelerinde eksiklik görüyorsunuz ya da bakıyorsunuz resim ve kendisi hiç uyuşmuyor ve siz de bu kişiyi isterseniz içeriye almama gibi görevleriniz de bulunuyor. Siz sadece vize memuru gibi değil hem denetmen hem kontrolcü hem de bir polis gibi çalışıyorsunuz. Gözünüzün tutmadığını hapse tıkabiliyorsunuz.

Papers Please de rüşvet vermek isteyenlere de uğrayabilirsiniz. Nüfus cüzdanını evde unutur ve geçmek için size rüşvet vermek isteyebilir. Yani kısacası bu oyun çok güzel çok akıcı ve çok zevkli harika bir oyun. Resmen içine sizi çektikçe daha da bir çekiyor. Yok yok oyunda. Hiçbir eksik ya da yanlış giden bir şey bulamazsınız. Siz de tadına varamayacaksınız. Bu projeye muhakkak siz de katılın ve oyunun nasıl geliştiğini görün. Çok merak eden ve sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlarımız için biraz da olsa yardımcı olmak istedik. İsterseniz dil değişimi de yapabiliyorsunuz ve bizi muhakkak takip edin bizde sabırsızlanıyoruz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP ve üstü
İşlemci: 1.5 GHz Core2Duo
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 1.4 ve üstü destekli kart
DiretX: 9.0c
HDD: 100 MB Disk alanı
EK Not: Minimum 1280×720 ekran çözünürlüğü

Tür: Macera, Oyun
Platform: PC
Boyut: 29.14 MB
Crack: v1.1.65 (Windows) | VIruz
Kaynak: Kickass
Dil: Türkçe Yama Mevcut

torrent-indir
Rar Şifresi: www.torrentoyunz.com

Papers_Please_5

Papers_Please_4

Papers_Please_3

Papers_Please_2

Papers_Please_1

Sitemizde bulunan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmediği sürece www.torrentoyunz.com'dur.

Papers, Please: 9 yorum yapılmış

 1. asdasdsa diyor ki:

  indirme linki nerde

  • Torrent Oyun diyor ki:

   Konunun hemen üstünde bulunan mavi renkli bölümde “oyunu indir” yazan yere tıkladığınızda rar dosyası inmeye başlayacaktır. İndirdiğiniz bu rar dosyasının içerisinde oyunun torrent dosyası mevcuttur. Rar şifresi: www.torrentoyunz.com

 2. minecraft ustası diyor ki:

  indircez bakalım nasılmış

 3. altuğ küreksiz diyor ki:

  gog sürümüne uyumlu mu ?

 4. Ahmet Karaosman diyor ki:

  Türkçe Yama Atılmıyor

 5. yunus diyor ki:

  steam sürümümü oyunun

 6. Mehmet Yağız Türk diyor ki:

  Admin indirdiğimiz senin verdiğin papers please dosyasında loc yeri yok o yüzden türkçe yama nasıl koyucaz

Ad Soyad:
E-Mail:
Yorumunuz: