İnternetten Para Kazanma Yolları

  • Oyun Bilgileri
  • Ekran Görüntüleri
  • Oyunun Fragmanı
  • Oyunu İndir

Merhaba Torrentoyunz takipçileri, bugün sizlere internetten nasıl para kazanacağınız konusunda ufak ipuçları vereceğim. Birçok insan günün büyük bir bölümünü internette gezerek geçirmektedir. İnternette gezerken geçirdiğiniz bu vakti çok kolay bir şekilde nakite çevirebilirsiniz.

Öncelikle bu yöntemlerden size kısaca bahsetmek istiyorum. Eğer çeşitli sitelerde gezip paylaşımlar yapıyorsanız, paylaştığınız bu linkleri çeşitli link kısaltma siteleri aracılığı ile kısaltıp bu şekilde paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız linklere her tıklanma aldığında sizin link kısaltma sitesindeki hesabınıza belirli bir ücret aktarılmaktadır. Link kısaltma konusunda herhangi bir sınırlama yok, dilediğiniz kadar linki kısaltıp bu şekilde paylaşabilirsiniz. Üye olma ve bu sistemin kullanımı hakkında resimli anlatımı aşağıda yapacağım.

Diğer bir yöntem ise upload yaparak para kazanma yöntemi. Bu yöntem için ekstra zaman harcamanızada gerek yok açıkçası. Çeşitli resimleri, videoları aklınıza gelebilecek her türlü dosyayı indirme başına para kazanabileceğiniz sitelere upload ederek güzel bir kazanç sağlayabilirsiniz. Burda önemli olan yükleyeceğiniz dosyaların insanların gerçekten indirmek isteyeceği şeyler olması. Çünkü bazı durumlarda dosyayı indirmek için çeşitli anketler doldurulması gerekiyor, bu sebeple ziyaretçinin sıkılmadan mecburiyetten dolayı o dosyayı indirmesi lazım.

Link Kısaltma Servisleri

Bu iş için benim en çok kullandığım site bc’dir. Hem zamanında ödeme yapılıyor hemde herhangi bir kesinti olmadan paranızı alabiliyorsunuz. Paranız dolar olarak birikiyor ve kazancınız minimum 10 dolar olduğunda ödeme alabiliyorsunuz. 16 Şubat 2017 itibariyle dolar kurunu 3.50 TL’ye sabitlemiş durumda olması da güzel paralar kazanmanıza yardımcı oluyor.

-Öncelikle buraya tıklayarak üye oluyorsunuz.
bc-vc-uyelik-1

-Açılan pencerede boşluklara üyelik bilgilerimizi giriyoruz ve en altta bulunan seçeneklerden “Link Kısalt” seçeneğini seçiyoruz. Diğer seçenek reklam vermek isteyenler için geçerli.
bc-vc-uyelik-2

-Eveet üyelik işlemlerimiz tamamlandı. Şimdi gelelim hesap ayarlarına. Yukarıdaki menüde yer alan “Hesap” bölümünden kişisel bilgilerimizi ve adresimizi giriyoruz. Ardından kişisel olarakmı yoksa kurumsal olarakmı kullanacağımızı seçiyoruz. En altta ödeme yöntemi ile ilgili bölüm bulunuyor, Paypal ve Iban ile ödeme alabiliyorsunuz. Eğer Iban ile ödeme alacaksanız alttaki kutucuğa hesabımızın iban numarasını giriyoruz ve “Update” butonuna basıyoruz
bc-vc-uyelik-3

-Şimdi kullanımına geçebiliriz. Anasayfada yukarda bulunan kutucuğumuza kısaltmak istediğimiz adresi yazıyoruz. Ardından kısalt butonuna basıyoruz. Artık oluşturulan linki paylaşmak istediğimiz yere yapıştırabiliriz.
bc-vc-uyelik-4

Sitemizde bulunan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmediği sürece www.torrentoyunz.com'dur.
Ad Soyad:
E-Mail:
Yorumunuz: