Harry Potter and the Half-Blood Prince

  • Oyun Bilgileri
  • Ekran Görüntüleri
  • Oyunun Fragmanı
  • Oyunu İndir

Melez Prens, serinin önceki oyunu Zümrüdüanka Yoldaşlığı ‘na benzer şekilde okul etrafındaki nesnelere büyü yapmaya ve Hogwarts’ı keşfetmeye dayalıdır.. Oyun aynı zamanda çok oyunculu oyunları, sınıfları, günün değişik saatlerini, Quidditchi, Büyücü Düellolarını ve iksir yapımını kapsamaktadır. Önceki oyunda bulunan Çapulcu Haritası oyuna dahil edilmemiştir. Bunun yerine, Harry, Neredeyse Kafasız Nick’i çağırarak yol bulma konusunda yardım alır.

Düello Kulübü bu oyunda geri döner. Harry’nin öğrencilerle istediği zaman düello yapmasına ve onlardan büyüler öğrenmesine olanak tanınmıştır. Gryffindor Düello Klübü, Büyük Salon içerisinde bulunmakta, bununla birlikte diğer binalar Döşeli Avlu, Eğitim Sahası ve Biçimdeğiştirme Avlusu diğer mekânlarda bulunmaktadır.

Oyunda iksir yapımı da vardır. Harry iksir sınıfına katıldığı zaman, Wii konsolu veya analog çubuk kullanılarak iksir yapımı için gereken maddeler karıştırılabilir. Harry aynı zamanda Bitkibilim sınıfında bulunan İksir Klübü’ne katılmak zorundadır.

Quidditch 2. oyundan sonra ilk defa bu oyunda geri dönmüştür. Oyuncu Harry’yle halkaların içinden geçerek Snitch’i yakalamaya çalışır.

Hogwarts arazisi geçen oyundakine benzese de bazı eklemeler ve geliştirmelerle daha da gerçekçi hale gelmiştir.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Core 2 Duo 2.13 GHz
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce FX 5700
HDD: 5 GB Disk alanı

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun
Platform: PC
Boyut: 3.94 GB
Crack: Razor1911
Kaynak: Torrentoyunz.com
Dil: İngilizce

Sitemizde bulunan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmediği sürece www.torrentoyunz.com'dur.
Ad Soyad:
E-Mail:
Yorumunuz: