DiRT Rally

  • Oyun Bilgileri
  • Ekran Görüntüleri
  • Oyunun Fragmanı
  • Oyunu İndir

Codemasters’ın ünlü yarış serisi Dirt’ün yeni oyunu duyuruldu ve aynı zamanda Steam Erken Erişim’deki yerini aldı. Dirt: Rally adını alan bu yeni Dirt oyunu şimdilik PC’ye özel.

Dirt: Rally’de 17 araba ve üç farklı yerden 36 pist oyuncuları bekliyor. Bu yeni Dirt oyunu serinin diğer oyunlarına göre daha gerçekçi bir oynanışa sahip olacak. Belirtilene göre yarış boyunca arabamızın aldığı hasarlar yarış aralarında düzeltilebilecek ancak bu hasarları düzeltmek için sınırlı zamana ve çalışana sahip olacağız. Yani aracımızı her yarıştan sonra eskisi gibi yapmak mümkün olmayacak.

Codemasters, Steam Erken Erişim süreci boyunca güncellemelerle zenginleşecek oyunda herhangi bir mikro ödeme sistemi bulunmayacağını dile getiriyor.

DiRT Rally oyunu şuan erken erişimdedir.Yani oyun daha çıkmamıştır, oyun firmaları oyunu geliştirirken oyuncular tarafından fikir alarak geliştirmek ve hatalarını bulmak için oyunu erken erişime çıkarır.İndireceğiniz oyun geliştirme aşamasında olup sürekli yeni özellikler eklenip hataları düzeltilmektedir..Lütfen bunu bilerek indiriniz.Ayrıca oyunun güncel sürümünü torrentoyunz.com’dan takip ediniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya Windows 8
İşlemci: AMD Athlon x2 Dual Core veya Intel Core 2 Duo Processor @ 2.4Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB (AMD HD5450/Nvidia GT430/Intel HD4000)
HDD: 35 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya Windows 8
İşlemci: AMD FX-8150 veya Intel Core i5 4670K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD R9 290 veya Nvidia GTX780
HDD: 35 GB Disk alanı

Tür: Erken Erişim, Oyun, Yarış
Platform: PC
Boyut: 7.49 GB
Crack: v.03.1 + Update (Ultra Compress by raptor150CZE)
Kaynak: Kickass
Dil: İngilizce

torrent-indir

DiRT_Rally_5

DiRT_Rally_4

DiRT_Rally_3

DiRT_Rally_2

DiRT_Rally_1

Sitemizde bulunan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmediği sürece www.torrentoyunz.com'dur.

DiRT Rally: Bir yorum yapılmış

  1. rahman dedi ki:

    ya ben bu oyunu steam dan satın aldım ve indirdim cok bekledim indirilirken 26gb indi ve ben bastım oyuna oyunda steamda başlatılıyor diyor gidiyor yazı dirt rally yazısı geliyor ekrana büyük ve hemen gidiyor sonra steam den oyun calışıyor derken birden gidiyor beni steam cevrimiçi gösteriyor oyun acılmıyor yardım idin

Ad Soyad:
E-Mail:
Yorumunuz: