Destiny [XBOX 360]

  • Oyun Bilgileri
  • Ekran Görüntüleri
  • Oyunun Fragmanı
  • Oyunu İndir

Destiny’nin alphasında bizlere dört adet seçenek sunuluyor. Hikaye moduna ait bir görev, açık dünyada serbestçe gezip yan görev yapmak, üç kişi co-op bir göreve dalmak ve PvP modu. Tabii tüm bunları yapmadan önce kendi karakterimizi yaratmamız gerekiyor. Üç adet ırk arasından tercihimizi yapıyor ve ardından tipimizi belirleyebiliyoruz. Karakter yaratmadaki çeşitlilik bir MMO’ya göre gayet yeterli düzeyde. Üstelik bu çeşitliliğin tam sürümde artma ihtimali de var. Karakterimize şekil verdikten sonra Warlock, Hunter ve Titan sınıflarından birini seçiyor ve oyunumuza dalıyoruz.

İlk olarak hikaye moduyla Destiny’ye giriş yaptım. Görevin en başında haritanın bir noktasında başlıyoruz ve görev noktasına gitmemiz gerekiyor. Görev yerine gidene kadar çeşitli düşmanlarla ve diğer oyuncularla karşılaşabiliyorsunuz. Görevden önce karşılaştığınız oyuncularla hızlı bir şekilde takım oluşturup göreve girme şansına da sahipsiniz. Varmanız gereken mekana yalnız girdiğiniz takdirde o mekanda bulunan diğer oyunculardan bağımsız bir şekilde hikayenize devam edebiliyorsunuz.

Bu mantık oldukça başarılı bir şekilde oyuna yedirilmiş. Göreve gidene kadar diğer oyuncularla birlikte istediğinizi yapmakta serbestsiniz. Rastgele bir şekilde karşınıza çıkan event’lar da oyuncuların birleşmesi açısından oldukça başarılı. Örnek olarak haritada bir anda korumanız gereken bir bölge belirebiliyor veya dev bir örümcek sahneye adımını atabiliyor. Event’lara katılıp katılmamak tamamen sizin tercihinize kalmış. Eğer katılmak isterseniz de tek yapmanız gereken size gösterilen yere gitmek ve diğer oyuncularla çatışmaya katılmak. Bu sayede oyunun yaşayan bir dünyası ve diğer oyuncuların da bu dünyanın bir parçası olduğunu rahatlıkla hissedebiliyorsunuz.

Tür: Aksiyon, FPS
Platform: XBOX 360
Boyut: 8.14 GB
Crack: –
Kaynak: Zamunda
Dil: İngilizce

NOT:Oyun FW sürümlü Xbox’larda çalışmaktadır. JTAG’DE ÇALIŞMAZ !

torrent-indir
Rar Şifresi: www.torrentoyunz.com

Destiny_5

Destiny_4

Destiny_3

Destiny_2

Destiny_1

Sitemizde bulunan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmediği sürece www.torrentoyunz.com'dur.
Ad Soyad:
E-Mail:
Yorumunuz: