Bioshock 3 Infinite Türkçe Yama

  • Oyun Bilgileri
  • Ekran Görüntüleri
  • Oyunun Fragmanı
  • Oyunu İndir

Bioshock serisinin üçüncü oyunu olan Bioshock Infinite, Ken Levine tarafından tasarlanıp Irrational Games tarafından geliştirilmiş birinci şahıs nişancı video oyunudur. Dağıtımı 2K Games firması tarafından yapılan oyun 26 Mart 2013 tarihinde çıktı. Önceki iki oyuna benzer oynanışa ve konsepte sahip olmasına rağmen diğer iki oyundan daha farklı bir hikayeyi konu alır.

Bioshock Infinite 1912 yılında, Amerikan dışavurumculuğunun gelişim döneminde geçmektedir. Oyunun başrolünde, Columbia isimli gökyüzü şehrinde esir hayatı yaşayan Elizabeth adlı kızı kurtarmak için şehre gönderilen eski bir Pinkerton ajanı Booker DeWitt’i bulunmaktadır. Booker, Elizabeth’i kurtarmasına rağmen ikilinin peşinde Vox Populi vardır. Oyunun Türkçe halinden ekran görüntülerini, kurulumunu ve indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Bioshock Infinite Türkçe Yama Kurulumu

Oyunu steam üzerinden otomatik yüklemiş arkadaşların herhangi bir işlem yapmadan direkt olarak yükle demesi yeterli olacaktır.
Eğer oyunu kendi imkanlarınızla indirmiş ve kurmuş iseniz hedef klasör olarak Bioshock Infinite oyununun yüklenmiş olduğu klasörü içindeki “\XGame\Localization” klasörünü göstermeleri gerekmektedir.

>>>Bioshock 3 Infinite Türkçe Yama İndir<<<

Bioshock-3-Infinite-Turkce-Yama-1

Bioshock-3-Infinite-Turkce-Yama-2

Sitemizde bulunan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmediği sürece www.torrentoyunz.com'dur.
Ad Soyad:
E-Mail:
Yorumunuz: